Hát igen.
Februaárban leszek 15, barna a szemem és a hajam, 187cm magas vagyok és 74 kiló. Tanulok másfél éve dobolni és fél éve basszusgit´rozni. Gitározni is tudok egy kicsit mert régebben már tanultam de m´r vagy 4 éve nem játszottam.
Kb. 2 éf fél éve elkültöztünk külföldre. Most itt járok a 2. felsötagozatba (Magyarországon 8. osztály) a világ legjobb osztályába <3
Nemmondanám, hogy túl sok barátom van, inkább csak haverok, de lehet rájuk számítani ha úgy alakulnak a dolgok.
Barátnõm nincs, de rettenetesen szerelmes vagyom ami erösen kihat az életem többi részére is, de ezt majd késöbb elmesélem.
Van egy 9 éves húgom aki mindig beszól az osztálytársaimank.
Szeretek számítógépezni (nem vagyok kocka), facebook, MSN és Youtube függö vagyok és utálok olvasni.
A kedvenc sorozatom a 90210, valószínüleg mert az én életem mostanában naggyából beleillik a forgatókönyvbe. Ezeankívül szeretem a romantikus filmeket, a tinisorozatokat, vígj´tékokat, családi- és akciófilmeket.
Hát ez lennék én nagyvonalakban. Úgy terveztem, hogy írni fogok a mindennapokról és közben egy pár történetet magamról és persze másokról is.
Kösz a figyelmet =)
foloow me: Billie
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése