Ma hihetetlenül gyorsan eltelt a nap =P
Reggel megfagytam sulibamenet -.-" aztán elsö óráim francia és német lettek volna de a tanár 60 percig dumált v.mi hülyeséget a francia nyelvtanról aztán pedig 1 feladatot tudtunk leellenõrízni németböl.
Utána, a szünetben megint megfagytam "-.-" matekórán pedig irtam v.mit és elvette a tanár és meg fogja mutatni a szüleimnek és az eléggé cikis lesz mert nem igazán kellene tudniuk arról ami a lapon volt...
Hazafelejövet egy kicsit melegebbvolt de megint megfagytam, de délután szerencsére nem. Angolórán feladatot kellett csinálni aztán énekórán "énekeltünk" ilyen hülye dalokat amiket már annyiszor hallottam hogy megutáltam de mondjuk egész vicces volt "If I were a bitch man; titti titti titti titti BOOOM!!"
Aztán megint angol és folytattuk a feladatokat. Énmeg egész órán 'õt' bámultam, de most nem vett észre :)
follow me: Billie
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése